Ana sayfa

TEKO Industry Co., Limited

Çin TEKO Industry Co., Limited Sertifikalar
Çin TEKO Industry Co., Limited Sertifikalar
Sevgili Peter, Ses hizmetinize çok değer verin. Vanalar iyi geldi ve her şey iyi görünüyor. Saygılarımızla, Andrea

—— Bay Andrea Arredondo

Merhaba arkadaşım. Sonunda, teklif verdik ve sizinle işbirliği yapmaktan memnuniyet duyuyoruz. Ön çalışma ve hızlı tepki, iş için sağlam bir destekti.

—— Mr.Hiep Le Hao

İYİ GÜNLER ARKADAŞIM. VELLALAR, İYİ KALİTE VE GÜZEL BEKLEMENİZİ SAĞLADI. TEŞEKKÜR EDERİM!

—— Bay MARCELO ZANON

İyi, az önce müşterimizden aptalı aldık. Deneyimleriniz projede çok yardımcı oldu. Son çizim de çok profesyonel. Şerefe!

—— Bay Scott Hornick

TEKO 2011 de compramos 2011, continuaremos la cooperación. La calidad es buena y el precio es bueno.

—— Ing. Hugo Diaz

Ben sohbet şimdi

TEKO Industry Co., Limited

1 2 3 4 5
companyPics.title0 companyPics.title1 companyPics.title2 companyPics.title3 companyPics.title4
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : TEKO
No. Çalışanları : 100~150
Yıllık satış : 10000000-50000000
Yıl kurulan : 2010
İhracat p.c : 80% - 90%
TEKO Industry Co., Limited, 2010 yılında kurulmuş olup, Çin'de hızla büyüyen bir endüstri ürünleri üreticisidir. 8 yıl boyunca, petrol, kimya santrali, elektrik santrali, madencilik, metalurji, atık su arıtma, gemi yapımı vb.

Son zamanlarda bizim iş kapsamı kapısı / küre / çek valf, kelebek vana, bıçak kapısı vana, tutam vanalar, yüksek performanslı kelebek vana, süzgeç ve benzeri dahil olmak üzere sanayi vanaları ve deniz vanaları, kapsadı. Tecrübeli işçilerimizle artık ayda 500 tona kadar büyük kapasiteyle çalışabiliriz.

Her zaman akla ilk gelen “kalite”, biz kesinlikle ISO9001 yönetmeliklerine uygun üretim yapıyoruz. Ayrıca, vanalarımız API598 gibi ilgili standartların gereksinimlerine göre hidrolik testlerdir. Teslim edilen tüm vanaların müşterinin gereksinimlerini karşılamamasını, aynı zamanda beklentilerini de aşmasını sağlıyoruz. Ve biz TEKOers gerçekten bunu demek.

Daha fazla düzinelerce deneyime sahip mühendislerimiz var ve bu da bize yeni teknolojimizi ve en şiddetli sıvı hizmetlerine uyabilecek yeni tasarımımızı her zaman güncelleyebileceğimiz yarar sağlıyor. Ne kadar yüksek sıcaklık / basınç, yüksek aşındırıcı, yüksek derecede aşındırıcı olursa olsun müşterilerimiz için zorlu sıvıyı ele aldıktan sonra çok ilham verici. Aynı zamanda, her seferinde bir sonraki seferde en iyi hizmeti sunmak için her gün ilerleme kaydetmemizi sağlıyor.

TEKO'nun misyonu: “Memnuniyet Dışında Birşey Olmayacak”. Uzmanlık alanımız, yeryüzündeki tutumumuz ve ses hizmetlerimiz bizim için temel değerdir ve TEKO'yu yeni bir boyuta taşıyacak. Lütfen bizimle iletişime geçin ve iyi ürünlerimizden ve hizmetlerimizden yararlanmaya başlayın.

İletişim bilgileri
TEKO Industry Co., Limited

İlgili kişi: Mr. Qipeng Chen

Tel: 0086-13660157288

Faks: 86-20-34627699

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)